Ana içeriğe atla
x

Serkan Pisken Academy

Serkan Pişken
Serkan Pişken
Atletik Performans Koçu / Personal Trainer

“ Ben sporcu koçluğunun daha çok atletik performans tarafındayım. Atletik performans olarak sporcunun saha içindeki gücünü, kuvvetini, dayanıklılığını mental, psikolojik ve fiziksel olarak artırmak  ...”

Serkan Pişken Academy

Fotoğraflar

Atilla Türker

Atilla Türker

Sportif Gelişim Koçu

Serkan hoca yeniliklere açık, bilginin gerçek güç olduğunun farkında bir eğitmen gerçekten. Sahip olduğu bilgiyi de kendi bakış acısıyla şekillendirebilme ve yorumlayarak kendi antrenmanlarını olusturma  konusunda müthiş bir yeteneğe sahip. Herşeyden önemlisi de hayata pozitif  bir bakış acısına sahip.

Beytullah Deliktaş

Beytullah Deliktaş

Kişisel Antrenör - Powerlifting Sporcusu

Serkan Hocam, Enerjik kişiliği ve kendisini geliştirme konusundaki azmi tüm eğitmenlere örnek, Hocam gerek sporculuğu gerekse Antrenörlüğü ile tam bir başarı örneği, Küçük yaş grubundaki yetenek seçimindeki başarıları, Sporcuları yönlendirmesi ve onların hayatlarına dokunması çok ekstra işler yaptı ve yapmaya devam ediyor. 

Onur Sezer Bakar

Onur Sezer Bakar

Kişisel Eğitmen - Ultra Maraton Koşucusu - Yüzme Antrenörü - Fitness Eğitmeni

Serkan Pişken kendini sürekli geliştiren, yenilikler peşinde koşan, heyecanını hiç yitirmeyen bir eğitmen!

İbrahim Yanar

İbrahim Yanar

Fitness Eğitmeni

Serkan hoca ile tanıştığımda 17-18 yaşlarımdaydım kendisinin gerçek bir eğitmen olması ve bize fikirleriyle yol göstermesi sonucu şuan bulunduğumuz yerin doğrudan bir ilişkisi var.. bize sporu sevdiren her zaman örnek olan gerçek bir sporcu ve antrenördür kendisi... Ondan öğreneceğimiz çok şey var.

Serkan Pişken Academy Blog

Haberler / Gelişmeler