Ana içeriğe atla
x
BERKE NEGİZSOY

BERKE NEGİZSOY ANTRENMANLARA BAŞLADIK

Bursa ARABAYATAĞISPOR Futbol Kulübünde Oynayan @berkenegizsoyy ile Antrenmanlara başladık. Antrenman Planlarımızı yaptığımız Futbol’a özgü testler sonucuna göre planladık İlk hedefimiz Futbola özgü temel kuvvet ve koşu mekanikleri olacak Yeni Sezona @berkenegizsoyy ‘u en iyi şekilde hazırlayacağız. Eğer sizde Futbola özgü Atletik Performansınızı geliştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOZCAADA YARI MARATONU

BOZCAADA YARI MARATONU 10 K KOŞUSU

Bozcaada Yari Maratonu öncesindeki halim Geçen yıl 47 dk koşmuştum. Bu sene fotoğrafta Bda gördüğünüz üzere yata yata koştum Performansım çok kötüydü ve yarışı 50 dk civarında koşarak tamamladım. Bozcaada’nın tadını çıkardım mı? Evet Değerli dostlar edindim mi? Evet eneye daha iyi bir Performans için geleceğim.

Spor'da Hedef Belirleme Nasıl Olmalıdır?

HEDEFLER

Önce bir hedef belirle . Sonra o hedef için tüm araştırmaları, okumaları yap.Sonra en iyi uygulayıcı sen ol. Sonra da öğrendiklerini öğretmeye başla...

Bursa Personal Trainer

2019 form Daha iyisi olabilir mi? 2020 ‘ de eksiklerin üzerine giderek devam.

SPOR BİR YAŞAM BİÇİMİ

Bu bir Yaşam biçimi... Bu Yazçok sıkı bir Diyet ve Antrenman Programı ile 8 haftalık bir süreç geçirdim. Sonuç ortada Hayatımdaki en iyi formu yakaladım ve değerli arkadaşım Fotoğraf Sanatçısı @huseyindeniz_bodygrapher ile bazı çekimler yaptık Emeğine,ellerine sağlık @huseyindeniz_bodygrapher

Bilgi Güçtür-Kişisel Gelişimlere Devam

Bilgi Güçtür 27-28 Ekim ve 3-4 Kasım tarihleri arasında @balabansolidsports ‘ta @athletic_performance_academy tarafından düzenlenen Atletik Performans Koçluğu Eğitim Programlarına katıldım. Eğitim içerik olarak çok yoğun, günceli yakalayan ve interaktif ti. Sürat, Çeviklik, Mekanikleri, Kuvvet Programları,Enerji Sistemleri, Myofasyal Realese Uygulamaları, Branşa özgü Antrenman Panlarını hem teorik hem de Uygulamalı olarak yaptığımız bir Eğitim oldu. @athletic_performance_academy ‘nin Ego’dan uzak paylaşımcı, yaklaşımı için tekrar teşekkürler. Bu Eğitim burada kalmaz.

Abone ol Bursa Atletik Performans Antrenörü