Ana içeriğe atla
x

ÜYELERİMİZ

 

Berke NEGİZSOY- Futbolcu

Atletik Performans Antrenörlüğünü yaptığım, Bursa ARABAYATAĞISPOR Futbol Kulübünde Oynayan Berke NEGİZSOY @berkenegizsoyy Bursaspor'a Transfer olmuştur. Kendisine yeni takımında başarılar dileriz. Eğer sizde Futbola özgü Atletik Performansınızı geliştirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                                                  BERKE NEGİZSOY-FUTBOLCU

 

 

Mete Han ÜNAL- Futbolcu

Dikkaldırım Spor Kulübü Futbolcularından Mete Han Ünal'da bizi tercih etti. Tüm Atletik Performans testlerimizi yaptık ve çalışmalarımıza başladık. Mete Han ile ilk önceliğimiz genel kondisyon seviyesini arttırmak ve Futbol'a özgü çabukluk , çeviklik özeliğini geliştirmek. 

Mete Han ÜNAL - Futbolcu

 

Orbay ÇANKAYA - Futbolcu

Mensucat Spor Kulübü Oyuncularından Orbay ÇANKAYA da bizi tercih etti. Yeni Sezonda Atletik Performans Antrenmanlarında @serkanpiskenacademy ile yoluna devam edecek. Tüm testlerimizi yaptık. Futbola özgü Antrenman Periyotlamamızı @cankayaorbayy 'nın Antrenman ve maç durumlarına göre planladık.

Orbay ÇANKAYA

 

Mehmet Taha BAYRAK-Futbolcu

Bursa Yeni Karaman Spor Kulübü futbolcularından Mehmet Taha BAYRAK Off Sezonda bizi tercih etti. Tüm testlerimizi yaptık ve çalışmalarımıza başladık. Taha ile öncelikli hedefimiz Genel kuvvet, Sıçrama ve Sürat mekaniklerini çalışarak Sahaya trasnfer etmek olacak.

TAHA 3

 

Candemir TABAK - BASKETBOL HAKEMİ

Eski Üyelerimden Basketbol Hakemi Candemir TABAK ile çalışmalarımıza start verdik. Fiziksel Uygunluk Testlerimizi yaptık ve ilk önceliğimiz Kas kütlesini artırmak.

Candemir TABAK-BASKETBOL HAKEMİ

 

Özgür KUŞ - BİLİŞİMCİ - dj 

Beraber çalışmaktan zevk aldığım , çalışırken yalnızca antrenmana odaklanan , eksiklerini çok iyi bilen ve geliştirmeye her zaman açık birisidir Özgür KUŞ.

Özgür KUŞ - BİLİŞİMCİ - dj

 

Erdoğan ÇELEBİ – BASKETBOL HAKEMİ

Basketbol hakemi Erdoğan ÇELEBİ ile çalışmalarımıza başladık.İlk hedefimiz Yağ yakımı ve Kondisyon seviyesini yükseltmek Antrenman Periyotlamasını hedeflerimiz doğrultusunda yaptık. Antrenman motivasyonu yüksek, her zaman daha iyisini yapmaya çalışan biri olduğu için belirlemiş olduğumuz hedeflere çok kısa bir zamanda ulaşacağına inancım yüksek...

Erdoğan ÇELEBİ - BASKETBOL HAKEMİ

 

İrfan ORTAÇTEPE – İŞLETMECİ

Tam dört yıldır beraber çalıştığımız İrfan ORTAÇTEPE’nin Antrenmanlara verdiği tepkiler gerçekten takdire şayan… Doğru antrenman programlaması, beslenme planı, azim ve eğiticiye güven hepsi İrfan ORTAÇTEPE'de var... 

İrfan ORTAÇTEPE - İŞLETMECİ

 

Arda AKALIN - BASKETBOLCU

Darüşşafaka Basketbol takımı alt yapı oyuncularından Arda AKALIN ile çalışmalarımıza başladık. Arda'nın dizindeki problemleri doktoruyla da konuşarak antrenman planlamalarınızı yaptık. Arda çok karakterli bir sporcu ve sürekli sorguluyor. Fiziğine göre de ayakları gayet hızlı ... Arda'yı sezona çok iyi bir şekilde hazırlayacağız. 
 

ARDA AKALIN

 

Erdoğan ÇELEBİ – BASKETBOL HAKEMİ 

Öğrencilerimizle 2017 Antrenman Periyotlatlamaları ve Beslenme programlarına start verdik. @erdogan.celebi ile geçen sezonda 88 kg başlayıp , 78 kg hedefine ulaşmıştık. 2017 'de hedef 75 kg ve kas kalitesini de artırarak kondisyon seviyemizi Basketbola özgü çalışmalarla destekleyerek en iyi şekilde yeni sezona hazırlamak. 
 

ERDOĞAN ÇELEBİ -İKİ

 

Mithat GENCER - FUTBOLCU

SERKAN PİŞKEN ACADEMY Emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Sporcularda en büyük problemlerden biriside, Sakatlık sonrası sahalara döndüklerinde aynı Performansı göstermekte sıkıntı yaşamalarıdır. Bu süreçte önemli olan bilimsel verilere dayalı Antrenman programlaması ve antrenman takibidir. Eski öğrencim Mithat GENCER , maçta ki darbe sonucunda Ön Çapraz bağ ameliyatı oldu. Fizik Tedavi sonrasında da Doktoru ile de görüştükten sonra beraber çalışmaya başladık. Mithat ile tüm testlerimizi yaptık ve eksiklerimizi belirledik. Planlamalarımzı Futbol'a özgü hazırlayarak özellikle diz bölgesinde ki bağ dokunun kuvvetlenmesi, proprioseptif duyuları algılamaya yönelik antrenmanlarla çalışmalarımıza start verdik. 

 

MİTHAT GENCER

 

Mihriban TOPALOĞLU - İNSAN KAYNAKLARI

En sıkı üyelerimden Mihriban ile antrenman öncesi fotomuz. Mihriban, daha öncesinde elit bir sporla uğraşmamasına rağmen özellikle kuvvet antrenmanlara gösterdiği tepkiler şaşırtıcı...

MİHRİBAN TOPALOĞLU

 

Yavuz YILMAZ - FUTBOLCU

SERKAN PİŞKEN ACADEMY büyümeye devam ediyor. Bursa'nın alt yapıda ki önemli kulüplerinden olan ARABAYATAĞISPOR'un futbolcularından @yavuzyilmaz6 ile Off Sezonda Tüm Testlerimizi yaptık, eksiklerimizi artılarımızı belirledik ve çalışmalarımıza başladık. Ülkemizde Sporcular, Off Sezon dediğimiz bölümde ya çok kilo alırlar ya da çok hareketsiz bir döneme girerler. Bu daha sonrasında Antrenmanlar başladığında çok geç form tutma ve Sakatlıkla sonuçlanan durumlara yol açabilir. Off Sezonda Yavuz YILMAZ'ı en iyi şekilde hazırlayacağız.

YAVUZ YILMAZ


.

Barış ATAK-FUTBOLCU

Off sezonda Performans Antrenörlüğünü yaptığım karakteri, duruşu ve çalışkanlığıyla örnek bir Sporcu olan @barisatak7 Bursaspor'a transfer olmuştur. Yolun açık olsun @barisatak7. 

 

BARIŞ ATAK

 

Yiğit GÖNÜL-Yağız GÖNÜL-Mert ÖZTÜRK

SERKAN PİŞKEN ACADEMY hızla büyüyor. Bursa Yeni Karaman Spor Futbolcuları @yagiz.gonul , @bthn_ygt_gnl , @mertozturk2005 ile tam üç aydır birlikteliğimiz devam ediyor. Antrenman ve Beslenme Programlarına birebir uyan Öğrencilerimizin ve Ailelerinin büyük çabaları ile ilk hedeflerimize ulaştık. Bundan sonraki hedeflerimiz öğrencilerimizin Atletik Performanslarını Futbola özgü çalışmalarla artırmak

TEBRİKLER ÇOCUKLAR